Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

499,00 zł

cena brutto

   DARMOWA DOSTAWA JUŻ TERAZ
   14 DNI NA ZWROT PRODUKTÓW

SONY DSX-A500BD RADIO DAB MP3 USB BLUETOOTH /BA/


11459
 
SONY DSX-A500BD RADIO DAB MP3 USB BLUETOOTH /BA/

Najważniejsze informacje o produkcie

Obłsugiwane mediaAUX

Opis i specyfikacja

Gwarancja realizowana jest przez serwis Sony. W przypadku niezgodności lub uszkodzenia towaru reklamowany towar wraz z dowodem zakupu oraz pismem określającym uszkodzenia towaru, należy odesłać na adres serwisu Sony.

SONY DSX-A500BD RADIO SAMOCHODOWE DAB MP3 USB FLAC BLUETOOTH
Producent: Sony

Jednodinowy amplituner i łączność Bluetooth za jednym dotknięciem

Ciesz się podczas jazdy dostępem do ca³ej biblioteki muzycznej i ulubionych stacji radiowych dzięki temu radioodtwarzaczowi DAB z możliwości parowania ze smartfonem. podłącz smartfon w kilka sekund za pośrednictwem Bluetooth lub USB i ciesz się zaawansowaną technologię dźwiękowł i mocą wzmacniacza 4 × 55 W.

Wciągający dźwięk - Czystoæ i dynamika dźwięku przy silnym wzmocnieniu 4 × 55 W i podbiciu korektora z możliwości dostosowania do w³asnych potrzeb.

Tyle możliwości odtwarzania muzyki - Radio DAB pozwala słuchać wielu stacji radiowych i zapewnia ³atwy dostęp do muzyki zapisanej w smartfonie.

Muzyka, którą widać - Migające światła ożywił każdą podróż.

Łącz się i steruj, tak jak chcesz - S³uchanie muzyki w podróży stało się prostsze niż kiedykolwiek. Dostęp do kolekcji utworów dzięki połączeniu bezprzewodowemu lub przewodowemu. Sterowanie odtwarzaniem ręcznie lub za pomocą poleceń głosowych w urządzeniach z systemem iOS zgodnych z technologię Siri.

Przesyłanie muzyki to kwestia kilku sekund

Łączność bezprzewodowa jednym dotknięciem: przy³óż telefon z technologię NFC tylną częścił do pokrętąa głośności amplitunera. Szybkie połączenie przez Bluetooth poprzez ustawienia w urządzeniu mobilnym.

Podróżuj z Siri - Chcesz sterować telefonem lub tabletem z systemem iOS, a jednoczenie zachować czujność za kierownicą? Technologia Siri Eyes Free Obsługuje odtwarzanie muzyki, ułatwia nawigację, odczytuje wiadomości i nie tylko 1


Podłączanie do wejść USB i AUX - podłącz telefon, pamięæ USB lub odtwarzacz MP3 do gniazda USB z przodu, aby mieć dostęp do wszystkich utworów — nawet bez łączności Bluetooth. Możesz też połączyæ gniazdo słuchawkowe odtwarzacza z przednim wejściem AUX.

Potęga basu dzięki systemowi MEGA BASS - Możliwość przełączania między dwoma różnymi trybami podbicia basu sprawia, że system MEGA BASS wydobywa z każdego utworu głębię niskich tonów.

Specyfikacja techniczna:

 • Duży wybór programów w radiu DAB2
 • błyskawiczne podłączanie smartfona dzięki technologiom NFC i Bluetooth
 • Wzmocnij niskie tony za pomocą funkcji MEGA BASS
 • Wyrany ekran VA o wysokim kontracie
 • Uzyskaj mocny dźwięk dzięki czterem wzmacniaczom Dynamic Reality Amp 2 o mocy 55 W.
 • Bluetooth - Bluetooth 3.0

W zestawie

 • SONY DSX-A500BD
 • INSTRUKCJA
 • PÓŁKIESZEŃ MONTAŻOWA
 • KLUCZE MONTAŻOWE
 • ZŁĄCZE ISO

POLSKA GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Obłsugiwane media
 
 
AUX

Opinie użytkowników

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SONY DSX-A500BD RADIO DAB MP3 USB BLUETOOTH /BA/

SONY DSX-A500BD RADIO DAB MP3 USB BLUETOOTH /BA/

30 innych produktów w tej samej kategorii: