Kenwood DMX8021DABS Radio samochodowe 2DIN Android Auto iPhone CarPlay

Oszczędź 200,00 zł
2 799,90 zł
2 599,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 799,90 zł
DMX8021DABS
0019048233905
Dostępny Dostępny Wysyłka Wysyłamy w 1-2 dni
 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

14 dni na zwrot produktów

Opis produktu

Kenwood DMX8021DABS Radio samochodowe 2DIN Android Auto iPhone CarPlay

Cyfrowy amplituner AV z 7,0-calowym wyświetlaczem WVGA, ulepszonymi bezprzewodowymi połączeniami ze smartfonami, Bluetooth i radiem cyfrowym DAB+.
Łącząc bezprzewodowo swój smartfon i DMX8021DABS, czas jazdy będzie przyjemniejszy i wygodniejszy: Bezpieczne, inteligentne i kompleksowe sterowanie za pomocą Apple CarPlay™ i Android Auto™ oraz True Mirroring umożliwia wyświetlanie i sterowanie smartfonem z Androidem na ekranie odbiornika KENWOOD . Ponadto ciesz się optymalną jakością dźwięku dzięki 13-pasmowemu korektorowi graficznemu i wyrównaniu czasowemu, a aby umożliwić inteligentniejsze wrażenia z jazdy, ten odbiornik jest wyposażony w 3 wejścia kamery, które zapewniają najwyższą wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo.

Pojemnościowy błyszczący panel dotykowy

Pojemnościowy wyświetlacz dotykowy, który jest zainstalowany w nowym moniceiverze DMX8021DABS, jest wyposażony w powłokę przeciwodblaskową, która w zauważalny sposób zapobiega odbiciom na powierzchni bez utraty wyrazistości i kontrastu. Ekran jest czytelny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Wraz z powłoką antyrefleksyjną nowy wyświetlacz zapewnia wyjątkową jakość obrazu i czytelność.Apple CarPlay

CarPlay — inteligentny i bezpieczny sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Dzięki KENWOOD ten rodzaj integracji iPhone'a został wyniesiony na nowy poziom: polecenia głosowe są niezawodnie realizowane za pośrednictwem funkcji Siri, alternatywnie duże przyciski mogą służyć do sterowania Apple Maps, funkcjami telefonu lub odtwarzaczem muzycznym. W najnowszej wersji iOS (iOS 12.0 i nowsze) obsługiwane są również aplikacje nawigacyjne, takie jak Google Maps™ i Waze™. Dzięki funkcji Wi-Fi urządzenia DMX8021DABS smartfony Apple można łączyć nawet bezprzewodowo. (wymagany kompatybilny smartfon).


Bezprzewodowe dublowanie Androida
Dzięki funkcji Wi-Fi urządzenia DMX8021DABS, połączenie można nawiązać bezprzewodowo za pośrednictwem bezprzewodowego dublowania systemu Android. Zapewnia to szybki i łatwy dostęp do wszystkich aplikacji, w tym nawigacji i muzyki, za pośrednictwem ekranu dotykowego.


Android Auto

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą w wygodny sposób zabrać ze sobą do samochodu znane im środowisko smartfonów dzięki oprogramowaniu „Android Auto” opracowanemu przez Google. Interfejs użytkownika Android Auto został zaprojektowany z myślą o wyjątkowo prostej i intuicyjnej obsłudze.Alternatywnie do sterowania za pomocą dużych przycisków dotykowych, wiele aplikacji oferowanych przez Android Auto można obsługiwać wygodnie i bez odrywania rąk od kierownicy za pomocą głosu kontrola . Możliwe jest nawet wyszukanie kontaktu telefonicznego i rozpoczęcie rozmowy bez konieczności naciskania przycisku na moniceiverze lub smartfonie. Możliwość dyktowania i funkcja czytania na głos SMS-ów dopełniają wygodne funkcje komunikacyjne Android Auto. Oprócz dostępu do biblioteki muzycznej podłączonego smartfona możliwe jest również korzystanie z usługi przesyłania strumieniowego „Google Play Music”. Wypróbowane i przetestowane „Mapy Google” służą do nawigacji za pomocą Android Auto i umożliwiają precyzyjne, wspomagane głosowo prowadzenie po trasie, w tym integrację aktualnych danych o ruchu drogowym, wyznaczanie wyraźnego pasa ruchu i wiele innych dodatkowych funkcji. Oprócz podstawowych aplikacji
wiele innych aplikacji jest zgodnych z Android Auto i może rozszerzyć zakres funkcji o usługi przesyłania wiadomości, usługi radia internetowego lub inne kompatybilne aplikacje. Android Auto jest przeznaczony do użytku ze smartfonami z systemem Android od OS 5.0 (Lollipop). Dzięki funkcji Wi-Fi w DMX8021DABS kompatybilne smartfony z systemem Android można nawet połączyć bezprzewodowo.


Hi.Res Audio

Obecne odtwarzacze Kenwood są w stanie odtwarzać pliki audio Hi-Res z rozdzielczością do 192kHz/24bit. Takie pliki zawierają znacznie więcej informacji w porównaniu do normalnego nagrania CD z 44,1kHz/16Bit. Te dodatkowe informacje i znacznie rozszerzony zakres częstotliwości zapewniają fascynującą jakość dźwięku i niewiarygodne akustyczne poczucie przestrzeni podczas słuchania pliku audio Hi-Res.


Samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth

Moduł Bluetooth umożliwia bezpieczne i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy. Jakość głosu zapewnia dostarczony mikrofon zewnętrzny oraz zaawansowane przetwarzanie dźwięku z tłumieniem echa i szumów tła. Szczególnie praktyczna jest możliwość jednoczesnego podłączenia dwóch telefonów i ich równoległej obsługi. Dzięki nowej funkcji „Kenwood Music Mix” można podłączyć równolegle do 5 telefonów w celu odtwarzania muzyki. Profil AVRCP 1.6 z rozszerzonymi funkcjami sterowania i wyszukiwania, w tym wyświetlaniem tytułu, wykonawcy, albumu itp., służy do przesyłania strumieniowego audio przez A2DP. Dzięki dotykowemu menu obsługa wszystkich funkcji Bluetooth jest dziecinnie prosta, dostęp do książki telefonicznej telefonu komórkowego jest tak samo możliwy jak funkcja oddzwaniania

Kenwood Remote S

Aplikacja Kenwood Remote S zamienia kompatybilne smartfony z systemem Android i Apple w wszechstronny pilot do kompatybilnych urządzeń multimedialnych Kenwood. Aplikacją steruje się za pomocą dużych przycisków dotykowych do podstawowych poleceń, takich jak pauza lub przejście do tytułu, za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Aplikacja Kenwood Remote S jest dostępna bezpłatnie w Google Playstore i App Store.


DSP z cyfrową korekcją czasu

Zróżnicowane, cyfrowe funkcje audio urządzenia Kenwood Moniceiver pomagają idealnie wykorzystać doskonały dźwięk 24-bitowego przetwornika cyfrowo-analogowego nawet w trudnych warunkach akustycznych w samochodzie. Oprócz 13-pasmowego korektora lub cyfrowej aktywnej zwrotnicy, funkcje takie jak „Stage EQ” pomagają również uczynić odtwarzanie muzyki w samochodzie tak realistycznym i wiernym oryginałowi, jak to tylko możliwe. Ponadto cyfrowy procesor dźwięku umożliwia korekcję czasową w celu prawidłowego odtwarzania muzyki i może być ustawiony indywidualnie dla każdego kanału.


Bardzo mała głębokość instalacji

Moniceiver bezmechaniczny DMX8021DAB nie potrzebuje napędu CD/DVD i został zaprojektowany w taki sposób, aby głębokość instalacji została zmniejszona o około połowę. Zamiast typowej głębokości montażowej 160 mm dla urządzeń o rozmiarze 2DIN, model wymaga tylko 85 mm. W ten sposób Moniceiver może być instalowany również w bardzo ciasnych studzienkach instalacyjnych.


Regulowany kąt widzenia

Szybko reagujący 7-calowy pojemnościowy panel dotykowy ma przekątną ekranu 17,7 cm i wyświetla szczególnie wyraźny obraz o wysokim kontraście. Aby zawsze móc zagwarantować optymalną czytelność, nawet przy silnym nasłonecznieniu lub trudnych kątach instalacji, kontrast i rozkład jasności wyświetlacza można regulować w pięciu stopniach w zależności od kąta patrzenia. Menu ekranowe są zawsze wyświetlane ze szczególnie bogatą czernią i dobrym kontrastem.


Złącze USB TYPE-C z funkcją szybkiego ładowania

W DMX8021DABS zamiast konwencjonalnego złącza USB TYPE A zastosowano złącze USB TYPE C, które niesie ze sobą wiele usprawnień. Dzięki uniwersalnemu gniazdu przyłączeniowemu nieprawidłowe włożenie nie jest już możliwe, a złącze TYPE-C oferuje również większą prędkość i mocniejsze ładowanie 3A. W przypadku konieczności podłączenia urządzenia USB TYPE-A, w zakresie dostawy znajduje się przejściówka USB z typu C na typ-A.


4 wejścia kamery

DMX8021DABS, który jest wyposażony w 4 wejścia kamery (3 wejścia kamery (Cinch) + 1 wejście kamery przez AV-IN), zapewnia maksymalny komfort, elastyczność i bezpieczeństwo. Na przykład przednią kamerę, kamerę samochodową KENWOOD (DRV-N520 sprzedawaną oddzielnie) i tylną kamerę można podłączyć do 4 wejść kamery. Alternatywnie obsługiwanych jest również kilka innych konfiguracji, takich jak podłączenie 2 kamer martwego pola oraz kamery przedniej i tylnej.

Charakterystyka:

 • 7-calowy (17,3 cm) wyświetlacz WVGA z pojemnościowym panelem dotykowym zapewniającym kontrastowy, ostry obraz o żywych kolorach i dużym kącie widzenia
 • Zintegrowany model WiFi do wygodnego połączenia bezprzewodowego z odpowiednimi smartfonami
 • Cyfrowy odbiornik radiowy z nieprzerwanym przełączaniem między DAB+ i FM (płynne łączenie), funkcja pokazu slajdów
 • Funkcja zestawu głośnomówiącego Bluetooth i strumieniowe przesyłanie dźwięku (zakres funkcji zależy od danego smartfona)
 • Obsługuje Apple CarPlay bezprzewodowo lub przez kabel USB
 • Obsługuje Android Auto bezprzewodowo lub przez kabel USB
 • Obsługuje bezprzewodowe tworzenie kopii lustrzanych zawartości wyświetlacza zgodnych smartfonów z systemem Android, w tym dwukierunkowe sterowanie za pomocą ekranu dotykowego
 • Do 4 wejść kamery dla kamer przednich/tylnych i bocznych
 • 3 wyjścia przedwzmacniacza RCA (przód/tył/sub) z 4 V do podłączenia zewnętrznych wzmacniaczy mocy
 • Umożliwia odtwarzanie plików audio Hi-Res do 192 kHz/24 bity, zapewniając niezwykle realistyczne, zróżnicowane wrażenia słuchowe.
 • DSP z korekcją czasu pracy (DTA) i 13-pasmowym korektorem do zaawansowanej optymalizacji dźwięku
 • Tylny szybki port USB-C z funkcją ładowania do 3 A
 • Mała głębokość instalacji wynosząca zaledwie 8,5 cm dla uproszczenia instalacji

W zestawie:

 • Kenwood DMX8021DABS
 • Przedłużacz USB
 • Antena GPS
 • Mikrofon
 • Instrukcja
 • Półkieszeń montażowa
 • Oryginalne pudełko


 

Dane techniczne

 • Marka Kenwood
 • Typ odtwarzacza MP3/USB/VIDEO
 • Obłsugiwane media Android Auto
  Bluetooth
  CarPlay
  MP3
  USB
 • Standard 2DIN

Opinie

Opinie

Bestsellery

Pokaż wszystkie

Strefa marek